Útěk z vězení

Útěk z vězení

Útěk z vězení, v originále Prison Break, je americký seriál odehrávající se v zamřížovaném prostředí jednoho vysoce střeženého vězení Fox River. Do této kobky se dostává mladý muž, o kterém by si nikdo nikdy nepomyslel, že je možné, aby o tento lidský trezor zavadil byť jen pohledem.

Hlavní děj Útěk z vězení

Jmenuje se Michael Scofield a svůj pětiletý pobyt v tomto vězení využívá k tomu, aby odtud za každou cenu dostal svého bratra Lincolna, který v jedné z mnoha cel čeká na trest nejvyšší-na trest smrti. Jak Útěk z vězení ubíhá, zjišťujeme, že Michael je jako vtělený lidský počítač. Dokáže promyslet i ty nejdivočejší situace a zachytit i ty nejzanedbávanější detaily.

Útěk z vězení ke shlédnutí

Toto je jeho jediná munice, kterou může v tomto střeženém objektu naplno využít. Bohužel ve svém promyšleném plánu vedoucím ke krásné svobodě zapomněl na jedinou věc, a to lidský element, který dokáže zasáhnout přímo katastroficky. V Útěku z vězení se setkáváme s Dominicem Purcellem, kterého známe jako Drákulu z filmu Blade: Trinity, zde ztvárňuje na smrt odsouzeného Lincolna.

Útěk z vězení ke stažení

Klikni na tlačítko To se mi líbí a zobrazí se ti odkazy ke stažení seriálu,
můžeš napsat i nějaký komentář ;-)

Podobné online seriály

  • Buffy, přemožitelka upírů

    Buffy, přemožitelka upírů

    Dříve obyčejná dívka, nyní vyvolená. Jejím úkolem je za svitu měsíce obcházet hřbitovy a zabíjet vše, co je nadpřirozené a má v plánu…


Nejnovější filmy

  • Pokémon

  • Hvězdná brána

  • Smallville

  • Simpsonovi