South Park

South Park

Kdo by neznal South Park? Americký komediální animovaný seriál z prostředí zapadlého coloradského městečka zná snad každý. Hlavními hrdiny jsou čtyři žáci místní základní školy Stan, Kyle, Eric a Kenny.

Hlavní děj South Park

A žádní svatouškové to rozhodně nejsou. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone vytvořili seriál s velmi specifickým, kontroverzním humorem, značnou dávkou agresivity a vulgarity, který reaguje na aktuální celospolečenské problémy. Například epizody Cartoon Wars I a II reagují na karikatury prokoka Mohameda, díl Trapped in the Closet se pak trefuje do scientologie a Toma Cruise.

South Park ke shlédnutí

Jednoduše žádná nit nezůstává suchá. Do současnosti bylo natočeno 11 sérií se 174 epizodami a konec South Parku se v žádném případě nechystá. Po jeho plánovaném dokončení nejméně v roce 2011 by se měl stát druhým nejdelším animovaným seriálem, hned po Simpsonových.

South Park ke stažení

Klikni na tlačítko To se mi líbí a zobrazí se ti odkazy ke stažení seriálu,
můžeš napsat i nějaký komentář ;-)

Podobné online seriály

 • Útěk z vězení

  Útěk z vězení

  Útěk z vězení, v originále Prison Break, je americký seriál odehrávající se v zamřížovaném prostředí jednoho vysoce střeženého vězení Fox…

 • Buffy, přemožitelka upírů

  Buffy, přemožitelka upírů

  Dříve obyčejná dívka, nyní vyvolená. Jejím úkolem je za svitu měsíce obcházet hřbitovy a zabíjet vše, co je nadpřirozené a má v plánu…


Nejnovější filmy

 • Pokémon

 • Hvězdná brána

 • Smallville

 • Simpsonovi